Vodní adrenalin
Jsme na Facebooku www.vodniadrenalin.cz

Nabídka pro adrenalinové sporty a zážitky
Vodní skútry


Půjčovna vodního skútru – nabídka začíná od jednotlivých jízd, případně i s řidičem pro bojácnější osoby až po pronájem vodního skútru na dobu určitou viz. ceník.

Jste připraveni na extrémně adrenalinovou zábavu na vodě v parném létě? Ať už chcete vyrazit na výlet podél pobřeží a užít si scenérie nebo se vyřádit rychlou jízdou napříč jezerem s Vašimi přáteli, proto všechno jsou zde pro Vás naše vodní skútry YAMAHA WaveRunner - to je jednoduchá kombinace - elegantní tvary a skvělý výkon. Tyto vodní skútry jsou velice pohodlné, ať už na celodenní plavby či jen chvilkovou agresivní jízdu. Nejen v bouři na otevřeném moři, ale i na divoké řece oceníte výbornou stabilitu a výtečnou ovladatelnost.


Více informací o vodních skútrech ZDE

Wakeboarding


Mix vodního lyžování a snowboardingu - wakeboarding. Dostatek adrenalinu je zaručen již při prvním postavení na "snowboardové" prkno.

Patří snowboarding mezi Vaše oblíbené zimní sporty, ale nebaví Vás čekat až napadne dostatek sněhu? Nebo chcete zažít opravdu osvěžující adrenalin na vodě? Není důvod, proč nezkusit wakeboarding! Mix vodního lyžování a snowboardingu. Při této aktivitě se jezdí na krátké, ale velmi široké vodní lyži podobné surfu či snowboardovému prknu a jezdec je tažen vodník skútrem.


Více informací o wakeboardingu ZDE

Jízda na vodních lyžích


Nudíte se u vody a už vás nebaví se jen opalovat? Vyzkoušejte jízdu na vodních lyžích, která každému zaručeně rozproudí krev v žilách. Nechejte se táhnout za vodním skútrem na vodních lyžích a prověřte svou stabilitu a schopnost koordinace pohybu. Tento sport je možno provozovat na klidných i rozbouřených vodách. Voda je živel, který vás jistě nenechá chladným a jízda na lyžích za vodním skútrem dodá potřebnou dávku adrenalinu. Jistě si tento neobvyklý vodní sport zamilujete.


Více informací o vodních lyžích ZDE

Jízda na nafukovacím kruhu


Pro všechny co si rádi "sednou a jedou" máme připravený nafukovací vodní kruh, který táhne vodní skútr přímo z pláže! Máte rádi rychlou adrenalinovou jízdu? Pak je pro Vás na míru šitá tato atrakce, kdy Vás řidič pořádně promasíruje na vlnách a je na každém, jak dlouho se mu podaří udržet. Tento zážitek si můžete užít i ve dvou v tzv. tandemové jízdě, kdy do sebe oba kruhy narážejí a vy můžete soutěžit kdo se na kruhu udrží déle. Váhový limit je pro jednotlivce 90kg / tandem 180 kg.


Více informací o nafukovacím kruhu ZDE

Jízda na nafukovacím banánu


Pro všechny z Vás co si raději užívají adrenalin a zábavu v týmu máme připravený nafukovací banán pro 3 osoby, který táhne vodní skútr přímo z pláže! Předvedtě se jak se vyrovnáte s udržením rovnováhy v zatáčce či při skocích na vlnách. Pro jízdu ve třech je váhový limit 240 kg.


Více informací o nafukovacím banánu ZDE

23.07.
2018
Hlučínské jezero
Využijte exkluzivní příležitosti užít si svůj vodní adrenalin na Hlučínském jezeře ve dnech 26. - 28. července !

26.02.
2018
VX series
V sezóně 2018 jsme rozšířili nabídku o modely VX !

13.04.
2017
Sedačka JOBE Sonar
V letošní sezóně si můžete nově užít adrenalinovou jízdu na nafukovací párty sedačce pro 4 osoby!

17.01.
2015
WaveRunners FX
V současnosti nabízíme skútry nejvyšší modelové řady FX značky YAMAHA vybavené výkonnými 4-taktními motory, které s přehledem předčí všechny vaše očekávání.

20.07.
2011
Ubytování v Chorvatsku
Nabízíme také ubytování v chorvatském městečku Pakoštane, více na www.chorvatsko-dovolena.net