Vodní adrenalin
Jsme na Facebooku www.vodniadrenalin.cz

Vodní skútry YAMAHA Waverunner FX High Output


Vodní skútr pro jezdce, kteří hledají dokonalý mix výkonu a všestrannosti, je revoluční vodní skútr Yamaha Waverunner FX High Output jasnou volbou. S úzkými liniemi a odpovídajícím výkonem je ušlechtilým univerzálním strojem. Tento vodní skútr dosahuje naprosté rovnováhy mezi výkonem a úsporností.


Vysoce výkonný, atmosférický, čtyřtaktní, čtyřválcový motor DOHC o objemu 1100 ccm se vstřikováním paliva a výkonem 160Hp, se snoubí s vyjímečně lehkou a přitom extrémně pevnou palubou a trupem NanoXcel® pro 3 osoby s nosností 240kg. Výsledkem je zcela lineární odezva plynu a umožňuje skútru FX HO být nejsilnějším, nejúčinnějším a zároveň nejekonomičtějším plavidlem ve své třídě.Yamaha Quick-Shift Trim System Q.S.T.S.® umožňuje polohovat trim za jízdy - pro to nejostřejší zatáčení - manévrování za nízkých rychlostí je díky inteligentnímu ovládání plynu naprosto snadné. Se systémem polohovatelného řízení a ergonomickým sedlem jsou jízdy na dlouhou vzdálenost zábavou. Navíc je tento skútr skvělý například pro tažení wakeboardisty, vodních lyží či nafukovacích tube, kde oceníte zpětná zrcátka a schůdek pro snadné znovunalodění. Manévrovatelnost tohoto vodního skútru je pak podtržena zpětným chodem což zaručuje, že každé kotvení bude potěšení, stejně tak jako ergonomicky tvarované výsuvné úvazy.Jak byste očekávali od podobně nesmlouvavého plavidla, vodní skútr FX High Output nabízí vše, co byste mohli kdy potřebovat, nechybí ani držák na nápoje, dálkové ovládání imobilizéru podporující režim LOW mode pro začátečníky, přístrojový panel inspirovaný závodními vozy a dostatek vodotěsných úložišť.Naše vodní skútry mají veškeré potřebné plavební doklady včetně ověřené plné moci k provozování vypůjčeného plavidla v zemích EU a uhrazené pojištění s dalšími poplatky pro plavbu na celý rok 2023. Samozřejmostí je špičkový technický stav všech našich plavidel i transportních přívěsů, které jsou navíc vybaveny sklopnýma rolnama zajišťující nejsnadnější spuštění či naložení vodního skútru. Standartně jsou naše vleky vybaveny rezervním kolem a svítilnami s technologií LED.Ceník pronájmu vodního skútru Yamaha Waverunner FX High OutputKrátkodobý pronájem - pohonné hmoty jsou zahrnuty v ceně:


10min 900 Kč
15min 1 100 Kč
30min 1 990 Kč
1hod 2 990 Kč
1 den 7 500 Kč

V ceně jednodenního krátkodobého pronájmu je zahrnuta pouze jedna plná nádrž.Dlouhodobý pronájem vč. transportního vozíku:


7 dnů 20 000 Kč
10 dnů 25 000 Kč
14 dnů 30 000 Kč

Jízda s řidičem:


Čas Cena
10min 400 Kč
15min 600 Kč

Nejsme plátci daně z přidané hodnoty (DPH).


V ceně krátkodobého zapůjčení jsou tři záchranné vesty, pohonné hmoty a základní instruktáž pro obsluhu stroje. Při poškození nebo zničení zapůjčených věcí se jejich cena stanovuje dle aktuálního ceníku Yamaha motorsport.


Podmínky pro dlouhodobý pronájem vodního skútru:

  • Zájemce starší 18 let, min. 2 doklady totožnosti
  • 15.000 Kč na vratnou kauci + cena pronájmu
  • Automobil s tažným zařízením včetně 7 pólové el. zásuvky, příp. redukce 13/7

Doprava vodního skútru:

  • Doprava vodního skútru os. automobilem v rámci ČR a EU je účtována 7 Kč/km.
  • Doprava v okruhu 20km od Ostravy je ZDARMA.


Při dlouhodobém pronájmu se sepisuje smlouva o pronájmu vodního skůtru a zároveň je nutné složit vratnou kauci ve výši 15.000 Kč, tato kauce slouží jako záruka na vrácení stroje a na případné jeho poškození. V ceně zapůjčení jsou tři záchranné vesty, přepravní vozík, a plná nádrž s kterou se skútr i vrací. Pronájem není limitován počtem najetých motohodin. Transportní vozík má platné povinné ručení včetně zelené karty, pro stroj je uhrazeno pojištění včetně dalších poplatků pro provoz na Jadranském moři pro příbřežní plavbu. Při poškození nebo zničení zapůjčených věcí se jejich cena stanovuje dle aktuálního ceníku Yamaha motorsport.13.01.
2023
S E A S O N 2023
Nezapomeňte si exclusivitu své letní dovolené rezervovat včas!
U nás vždy bez nutnosti zálohy !


23.08.
2022
Super Vortex High Output
Pro ty nejnáročnější jezdce máme nově v nabídce model nejvyší řady FX s nejvýkonějším přeplňovaným motorem YAMAHA 1800 SVHO

22.06.
2022
Paddleboard
Nově v nabídce i PADDLEBOARDY !

16.02.
2020
10 Y E A R S
V sezóně 2020 nabízíme 10 dní pronájmu za cenu 7 ať si také vy svůj vodní adrenalin opravdu užijete !

06.06.
2019
Neomezujte se !
U nás nejste limitováni počtem najetých motohodin :)

05.01.
2019
Jetski parasail
Vodní Adrenalin vám EXKLUZIVNĚ v ČR přináší JETSKI PARASAIL!

23.07.
2018
Hlučínské jezero
Využijte exkluzivní příležitosti užít si svůj vodní adrenalin na Hlučínském jezeře ve dnech 26. - 28. července !

26.02.
2018
VX series
V sezóně 2018 jsme rozšířili nabídku o modely VX !

17.01.
2015
WaveRunner FX
V současnosti nabízíme skútry nejvyšší modelové řady FX značky YAMAHA vybavené výkonnými 4-taktními motory, které s přehledem předčí všechny vaše očekávání.

20.07.
2011
Ubytování v Chorvatsku
Nabízíme také ubytování v chorvatském městečku Pakoštane, více na www.chorvatsko-dovolena.net


Nastavení cookies