Vodní adrenalin
Jsme na Facebooku www.vodniadrenalin.cz

Vodní skútry YAMAHA Waverunner FX SUPER VORTEX HIGH OUTPUT


Pro ty nejnáročnější jezdce, kteří hledají maximální adrenalinové vyžití, máme v nabídce nejvyšší model FX s nejsilnějším továrně vyráběným motorem YAMAHA SVHO, který naleznete i ve strojích soutěžících na závodech světových pohárů.
Vůči původnímu motoru SHO má nový SVHO větší kompresor přeplňování, větší intercooler, chladič oleje, výkonější vstřikovače a přepracované písty motoru to vše navíc doplňuje zcela nově vyvinutá pohonná jednotka JET unit.


Vysoce výkonný, přeplňovaný kompresorem, čtyřtaktní, 16-ventilový čtyřválcový motor DOHC o objemu 1800 ccm se vstřikováním paliva a výkonem 290Hp, se snoubí s vyjímečně lehkou a přitom extrémně pevnou palubou a trupem NanoXcel® pro 3 osoby s nosností 240kg. Výsledkem je okamžitá odezva plynu a umožňuje skútru FX SVHO být nejrychlejším a nejúčinnějším plavidlem mezi vodními skútry.Yamaha Quick-Shift Trim System Q.S.T.S.® umožňuje polohovat trim za jízdy - pro to nejostřejší zatáčení - manévrování za nízkých rychlostí je díky inteligentnímu ovládání plynu naprosto snadné. Se systémem polohovatelného řízení a racing sedlem najdete vždy tu správnou pozici pro řízení.
Při tažení wakeboardisty, vodních lyží či nafukovacích tube, oceníte zpětná zrcátka a schůdek pro snadné znovunalodění. Manévrovatelnost tohoto vodního skútru je pak podtržena zpětným chodem což zaručuje, že každé kotvení bude potěšení. Režim NO-wake zaručuje předpisový provoz v přístavech.Jak byste očekávali od podobně nesmlouvavého plavidla, vodní skútr FX SVHO nabízí vše, co byste mohli kdy potřebovat, nechybí ani držák na nápoje, dálkové ovládání imobilizéru podporující režim LOW mode pro začátečníky, přístrojový panel inspirovaný závodními vozy a dostatek vodotěsných úložišť.Naše vodní skútry mají veškeré potřebné plavební doklady včetně ověřené plné moci k provozování vypůjčeného plavidla v zemích EU a uhrazené pojištění s dalšími poplatky pro plavbu na celý rok 2024. Samozřejmostí je špičkový technický stav všech našich plavidel i transportních přívěsů, které jsou navíc vybaveny sklopnýma rolnama zajišťující nejsnadnější spuštění či naložení vodního skútru. Standartně jsou naše vleky vybaveny rezervním kolem a svítilnami s technologií LED.Ceník pronájmu vodního skútru Yamaha Waverunner FX SUPER VORTEX High OutputKrátkodobý pronájem - pohonné hmoty jsou zahrnuty v ceně:


Čas Cena
15min 2500 Kč


Jízda s řidičem:


Čas Cena
15min 2000 Kč

Nejsme plátci daně z přidané hodnoty (DPH).


V ceně krátkodobého zapůjčení jsou tři záchranné vesty, pohonné hmoty a základní instruktáž pro obsluhu stroje. Při poškození nebo zničení zapůjčených věcí se jejich cena stanovuje dle aktuálního ceníku Yamaha motorsport.


Podmínky pro dlouhodobý pronájem vodního skútru:

  • Zájemce starší 18 let, min. 2 doklady totožnosti
  • 15.000 Kč na vratnou kauci + cena pronájmu
  • Automobil s tažným zařízením včetně 7 pólové el. zásuvky, příp. redukce 13/7

Doprava vodního skútru:

  • Doprava vodního skútru os. automobilem v rámci ČR a EU je účtována 7 Kč/km.
  • Doprava v okruhu 20km od Ostravy je ZDARMA.


Při dlouhodobém pronájmu se sepisuje smlouva o pronájmu vodního skútru a zároveň je nutné složit vratnou kauci ve výši 15.000 Kč, tato kauce slouží jako záruka na vrácení stroje a na případné jeho poškození. V ceně zapůjčení jsou tři záchranné vesty, přepravní vozík, a plná nádrž s kterou se skútr i vrací. Pronájem není limitován počtem najetých motohodin. Transportní vozík má platné povinné ručení včetně zelené karty, pro stroj je uhrazeno pojištění včetně dalších poplatků pro provoz na Jadranském moři pro příbřežní plavbu. Při poškození nebo zničení zapůjčených věcí se jejich cena stanovuje dle aktuálního ceníku Yamaha motorsport.05.01.
2024
Jetski na dovolenou ❗
Nezapomeňte si exkluzivitu své letní dovolené rezervovat včas ❗

24.07.
2023
! Jezero HLUČÍN !
Přinášíme vám exkluzivní příležitost užít si svůj vodní adrenalin již tento týden v Hlučíně❗️Můžete se těšit nejen na vodní skútry a všechny možné nafukovací tahadla ale navíc mimořádně FLYBOARDING❗️
Najdeš nás v zadní části areálu u plavčíkarny, kde nepotřebuješ vstupenku na festival ❗️

23.08.
2022
Super Vortex High Output
Pro ty nejnáročnější jezdce máme nově v nabídce model nejvyší řady FX s nejvýkonějším přeplňovaným motorem YAMAHA 1800 SVHO

22.06.
2022
Paddleboard
Nově v nabídce i PADDLEBOARDY ❗

16.02.
2020
10 Y E A R S
V sezóně 2020 nabízíme 10 dní pronájmu za cenu 7 ať si také vy svůj vodní adrenalin opravdu užijete !

06.06.
2019
Neomezujte se !
U nás nejste limitováni počtem najetých motohodin :)

05.01.
2019
Jetski parasail
Vodní Adrenalin vám EXKLUZIVNĚ v ČR přináší JETSKI PARASAIL!

23.07.
2018
Hlučínské jezero
Využijte exkluzivní příležitosti užít si svůj vodní adrenalin na Hlučínském jezeře ve dnech 26. - 28. července !

26.02.
2018
VX series
V sezóně 2018 jsme rozšířili nabídku o modely VX !

17.01.
2015
WaveRunner FX
V současnosti nabízíme skútry nejvyšší modelové řady FX značky YAMAHA vybavené výkonnými 4-taktními motory, které s přehledem předčí všechny vaše očekávání.

20.07.
2011
Ubytování v Chorvatsku
Nabízíme také ubytování v chorvatském městečku Pakoštane, více na www.chorvatsko-dovolena.net


Nastavení cookies